Szukamy Ciebie!

Jesteś świeżo upieczonym absolwentem Politechniki lub jeszcze studiujesz? Szukasz ciekawej pracy, w której będziesz miał szansę na rozwój i zdobywanie nowych umiejętności? Wyślij do nas CV!

Misją naszej firmy jest między innymi łączenie nauki z biznesem, poprzez współpracę z uczelniami wyższymi oraz realizowanie pomysłów młodych lub przyszłych inżynierów. Takie działanie daje nam gwarancję nieszablonowego podejścia do projektowania, a naszym młodym pracownikom możliwość nauki w praktyce.

Czego wymagamy?​

Do kontaktu zapraszamy głównie studentów lub absolwentów Politechnik lub kierunków technicznych. Chętnie rozważymy każdą aplikację, niezależnie od tego, czy masz doświadczenie w zawodzie. Cechy, które powinny charakteryzować naszego pracownika, to zaangażowanie, upór w dążeniu do celu, chęć nauki i poznawania nowych środowisk projektowania oraz kreatywność. Na start potrzebne będą znajomości podstaw projektowania w środowisku CAD 2D i 3D.

Co możemy Ci zaoferować? ​

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, stawiającej na rozwój pracownika, co bezpośrednio wpływa na rozwój firmy. Praca z najnowszymi technologiami (druk 3D, skan 3D) pomoże Ci rozwinąć swoją intuicję konstruktorską oraz umiejętności. Jesteśmy w stanie dopasować grafik do programu studiów lub zgodzić się na pracę częściowo zdalną. Jeżeli jesteś na etapie pisania pracy dyplomowej, damy Ci możliwość skorzystania z naszego zaplecza technicznego, na przykład w celu zrealizowania prototypu. Jeżeli niedługo staniesz przed wyborem tematu pracy dyplomowej - możemy w porozumieniu z uczelnią zaproponować Ci wykonanie projektu, który nie tylko stanie się tematem pracy dyplomowej, ale także zostanie zrealizowany i wdrożony.

Na co czekasz?

Wyślij nam swoje CV mailem na adres biuro@im-m.pl.